44 715 51 01 | biuro@chgaleriatomaszow.pl | Facebook | Instagram | YouTube

Wiosna tuż za rogiem, co oznacza, że najwyższy czas na remanent szaf po długich zimowych miesiącach. Warto zrobić przegląd ubrań całej rodziny i wnieść do garderoby trochę świeżości i nowej energii. W Galerii Tomaszów rusza kampania „Wyraźnie widać wiosenne kolekcje”, dzięki której można znaleźć inspirację nie tylko nowych strojów, ale też modnych, traktowanych na równi z biżuterią dodatków w postaci okularów. Planując zakupy warto wybierać to, co przyniesie nam radość, pozwoli zabłysnąć, ale też zapewni wygodę.

Czuć już wiosenne powiewy, coraz częściej pojawia się słońce, a to oznacza, że w sklepach można znaleźć propozycje strojów i dodatków na nowy sezon. Wielu zapewne ucieszy fakt, że nadal w modzie jest dżins, zarówno jako dodatki, jak i w wersji total look. Królują też kreacje oversizowe, które zapewniają komfort i luz. W Galerii Tomaszów ruszyła właśnie kampania pt. „Wyraźnie widać wiosenne kolekcje”. Bohaterkami nowej odsłony są Natalia, Patrycja i Kasia, które na co dzień pracują w Kodano Optyk i podpowiadają co będzie modne w tym sezonie oraz jak dbać o okulary. Jako specjalistki od dobrego nastroju zachęcają do przymierzania wielu oprawek, tak by odpowiednio dobrać je do kształtu twarzy iaby zapewnić sobie komfort podczas ich noszenia.

Wiadomo, że okulary to dla wielu bardzo ważny element stylizacji. Podobnie jak biżuteria stanowią o całościowym wyglądzie i wpływają na dobre samopoczucie i odbiór przez otoczenie. W Galerii Tomaszów okulary korekcyjne można znaleźć w Kodano Optyk oraz Vision Express. W obu punktach, a także w innych sklepach w centrum dostępne są również okulary przeciwsłoneczne, które są doskonałą ochroną i eleganckim dodatkiem w słoneczne dni.

Wiosna to czas, kiedy warto postawić na drobne, ale też większe metamorfozy w naszym wyglądzie. Nowe, energetyczne i wesołe kolory strojów doskonale wpływają na poprawę nastroju. W modzie niezmiernie ważnym elementem są też wszelkie dodatki, które pozwalają nadać charakter całej stylizacji. Takim dodatkiem, dla osób noszących okulary, mogą być odpowiednio dobrane oprawki.

Tej wiosny wśród kolorów rekomendowanych dla Pań królują energetyczna i wesoła piwoniowa Viva Magent, kobalt, jak również romantyczne pastele w odcieniach pastelowego różu, lawendy, mięty i baby blue. W modzie męskiej dominuje fiolet, od ciemnego po jasny oraz zieleń, zarówno mocna trawiasta, czy limonkowa, jak i bardziej stonowana khaki. Wszystkim rekomendowane są też mocne, neonowe akcenty.