Rozlicz swój PIT w Galerii Tomaszów

W sobotę 16 marca 2019 roku zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad pracowników Urzędu Skarbowego w Tomaszowie Mazowieckim i wspólnie z nimi rozliczyć PIT za 2018 rok. Konsultacje będą udzielane w godzinach od 12:00 do 20:00.

Jak co roku, do końca kwietnia należy złożyć do Urzędu Skarbowego roczne rozliczenie podatku dochodowego. Coraz więcej osób korzysta z możliwości złożenia zeznania przez Internet. Podczas akcji „Twój e-PIT”, eksperci będą udzielać profesjonalnych porad, wyjaśnią wątpliwości związane z wypełnieniem zeznania podatkowego, czy skorzystania z odliczeń i ulg podatkowych oraz pomogą rozliczyć PIT za 2018 rok i wysłać go drogą elektroniczną.

Każdy, kto zdecyduje się rozliczyć zeznania podatkowe w ramach akcji „Twój e-PIT” powinien mieć przy sobie: komplet informacji potwierdzających uzyskane dochody w 2018 roku (np. PIT-11, PIT-40, PIT-8C), dowód osobisty lub paszport, nr PESEL dzieci (w przypadku korzystania z ulgi prorodzinnej), dokumenty potwierdzające odliczenia oraz KRS Organizacji Pożytku Publicznego, jeśli chce się wesprzeć tego typu instytucję, przekazując jej 1% należnego podatku. Do autoryzacji podatnika wysyłającego zeznanie przez Internet, potrzebne jest także zeznanie za rok 2017 lub kwota przychodu wykazana w zeznaniu podatkowym za rok 2017.

Galeria Tomaszów i Urząd Skarbowy w Tomaszowie Mazowieckim zachęcają do skorzystania z bezpłatnej możliwości rozliczenia PIT-u, w sobotę 16 marca 2019 roku, w godz. 12:00 – 20:00. Stoisko „Twój e-PIT” będzie zlokalizowane będzie przy wejściu od strony ul. Warszawskiej.

Pin It on Pinterest