44 715 51 01 | biuro@chgaleriatomaszow.pl | Facebook | Instagram | YouTube

Wójcik / Reporter Young

Wojcik

Godziny otwarcia

Pon. – Sob: 9.00 – 21.00
Niedz: 10.00 – 20.00

Telefon

Wójcik Fashion jest polską marką istniejącą na rynku od niemal 30 lat. Firma czerpie ze swojego wieloletniego doświadczenia i tradycji, tworząc najwyższej jakości odzież dziecięcą przy współpracy z najlepszymi specjalistami w branży. Swój charakterystyczny styl ubrania Wojcik Fashion zawdzięczają zaangażowaniu projektantów, którzy dbają o ciekawe wzornictwo i oryginalne detale. Najlepsi technologowie dokładają starań, by ubrania były trwałe i praktyczne.

Wszystkie etapy produkcji ekskluzywnych ubrań dla dzieci Wójcik Fashion odbywają się w Polsce. W ten sposób możliwa jest ciągła i pieczołowita kontrola każdego etapu wytwarzania odzieży dla najmłodszych. Priorytetową wartość dla marki stanowi najwyższa jakość, którą można osiągnąć jedynie przykładając wagę do najdrobniejszych detali. Firma Wójcik Fashion zaliczana jest do marek premium także dzięki doskonałym gatunkowo tkaninom oraz precyzyjnemu odszyciu.

Serdecznie zapraszamy do naszego firmowego salonu Wójcik Fashion.

 

Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów, którzy wciąż kreują swoją osobowość i próbują odnaleźć własny styl.

Filozofią Reporter Young jest podkreślanie wyjątkowości młodych ludzi w szczególnym dla nich etapie życia – między dzieciństwem a dorosłością. Marka stawia na streetwear, w którym nie brakuje dobrego humoru, nonszalanckiego luzu i młodzieńczego buntu. Inspiracją dla projektantów jest bowiem życie młodych ludzi – pełne przygód oraz mocnych wrażeń, zwariowanych historii i niezapomnianych przeżyć.

Kolekcję Reporter Young tworzą trzy linie – rebel, freak i street. Dzięki różnorodności projektów, każdy może odnaleźć w nich coś dla siebie, bez względu na to, czy jest to mocny rebel, pozytywnie nakręcony freak czy młodzieżowy street.