44 715 51 01 | biuro@chgaleriatomaszow.pl | Facebook | Instagram | YouTube

Deichmann

Deichmann

Godziny otwarcia

Pon. – Sob: 9.00 – 21.00
Niedz: 10.00 – 20.00

Telefon

Firma Deichmann jest wiodącą marką na europejskim rynku obuwniczym i jednocześnie największym w Europie przedsiębiorstwem w tej branży obecnym w 24 krajach. Powstała w 1913 roku w niemieckim Essen jako przedsiębiorstwo rodzinne i do dziś pozostaje w rękach rodziny założycielskiej.

W Polsce Deichmann działa od 1997 roku i z liczbą sklepów wynoszącą obecnie 234 jest jedną z największych sieci obuwniczych w kraju. Firma oferuje szeroki wybór obuwia dla każdej grupy wiekowej, w bardzo dobrej relacji ceny produktu do jego jakości. Tworząc swoje kolekcje na nowy sezon, Deichmann stara się jednocześnie podążać za najświeższymi trendami w modzie.

Wśród bogatej oferty salonów Deichmann znaleźć można obuwie takich marek jak Elefanten, Gallus czy Medicus, a także eleganckie, skórzane obuwie marki 5th Avenue, czy modne młodzieżowe obuwie marki Graceland. Miłośnicy sportu mogą natomiast wybierać spośród kolekcji marki Victory, jak również znanych i renomowanych marek jak Adidas, Nike, Puma oraz Fila.