Nagrody na wyciągnięcie smartfona!

Galeria Tomaszów otworzyła dla wszystkich swoich klientów SEZAM pełny wyjątkowych i atrakcyjnych nagród! Bezpłatna aplikacja na telefon umożliwia odwiedzającym zbieranie punktów za zakupy dokonane we wszystkich sklepach i lokalach usługowych na terenie galerii. Dowiedz się, co zrobić, by zdobyć nagrody!

3 proste kroki do narody:

  • Pobierz aplikację SEZAM z Google Play lub App Store.
  • Zarejestruj się – wybierz z rozwijanej listy Galerię Tomaszów i utwórz konto podając swoje dane osobowe.
  • Zbieraj punkty – rób zakupy na terenie Galerii Tomaszów i rejestruj paragony (w terminie 3 dni od momentu zakupu). Możesz zarejestrować każdy paragon o min. wartości 30 zł. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć „Skanuj paragon” w aplikacji i postępować zgodnie z instrukcją. Punkty naliczają się wg przelicznika 1 zł = 1 pkt.

Gotowe!

Odbieraj upragnione nagrody, gdy tylko zbierzesz odpowiednią liczbę punktów. Katalog nagród dostępny jest w aplikacji SEZAM. Wybierz tę, którą chcesz otrzymać, kliknij „Odbierz nagrodę” i postępuj zgodnie z instrukcją. SEZAM to niewyczerpany skarbiec nagród, więc rejestruj paragony po każdych zakupach!

Tylko teraz dla wszystkich nowych użytkowników 100 punktów na start! To tak jakbyśmy zarejestrowali za Ciebie paragony za równowartość 100 zł!

Bądź z promocjami na bieżąco!

Dzięki zakładce PROMOCJE, dzięki aplikacji masz dostęp do informacji o aktualnych ofertach i promocjach w naszych sklepach.

Zapoznaj się z regulaminem.

Pin It on Pinterest