44 715 51 01 | biuro@chgaleriatomaszow.pl | Facebook | Instagram | YouTube

Galeria Tomaszów zaprasza do pełnego atrakcyjnych nagród, SEZAMU.
SEZAM to znany naszym klientom program lojalnościowy, który nagradza osoby robiące regularne zakupy i korzystające z usług i rozrywek na terenie centrum handlowego. Dzięki aplikacji SEZAM 2.0, codzienne wydatki przynoszą dodatkowe korzyści! Za rejestrację paragonów klienci otrzymują bonus w postaci punktów, które można wymienić na nagrody, m.in. małe AGD, kosmetyki, zabawki czy bilety do kina. Pula prezentów w katalogu jest regularnie aktualizowana, więc każdy, niezależnie od wieku, płci czy upodobań, znajdzie tu coś dla siebie.

SEZAM 2.0 – szybko, wygodnie, z bonusami!
Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w Google Play i App Store. Zoptymalizowany skaner paragonów oraz nowoczesny, minimalistyczny design, gwarantuje intuicyjną obsługę nawet osobom mniej biegłym technologicznie. Na nowych użytkowników czeka niespodzianka – pierwsza premia punktowa czeka na użytkowników SEZAMU już podczas rejestracji! Nowo zarejestrowani uczestnicy programu otrzymają bonusowe 100 punktów na start.

Poznaj SEZAM i odbieraj nagrody

Zbieranie punktów w programie lojalnościowym SEZAM jest banalnie proste. Po zainstalowaniu aplikacji SEZAM 2.0. należy wybrać galerię handlową, w której chcemy robić zakupy i w zasadzie możemy zacząć gromadzić punkty.
Rejestracja paragonu trwa tylko chwilę – wystarczy użyć skanera zintegrowanego z aplikacją, który działa jak aparat fotograficzny. Aplikacja SEZAM 2.0 przeliczy każdą wydaną przez użytkownika złotówkę na punkt, pod warunkiem, że minimalna kwota transakcji wyniesie 30 zł, a paragon zostanie zarejestrowany w ciągu 3 dni. W programie biorą udział paragony za transakcje zrealizowane na terenie Galerii Tomaszów – każdego dnia można zeskanować maksymalnie 2 paragony z każdego sklepu, w którym zrobimy zakupy. Należy także pamiętać, że za pojedynczy zeskanowany paragon można otrzymać maksymalnie 500 punktów.
Punkty naliczane są od razu, dzięki czemu natychmiast można zamienić je na nagrody! Dostępny w aplikacji katalog prezentuje pulę nagród, a aplikacja podpowiada, ile punktów należy zebrać, by odebrać wymarzony upominek. Dzięki temu użytkownicy mogą wcześniej zdecydować, która nagroda będzie dla nich najbardziej atrakcyjna – czy wybiorą drobne przyjemności, jak np. kawa, czy wolą zbierać punkty na większy upominek. Każdego dnia można odebrać maksymalnie 2 nagrody.

Bądź na bieżąco
Warto podczas rejestracji zaznaczyć zgody marketingowe. Wówczas dzięki powiadomieniom użytkownik na bieżąco będzie otrzymywał informacje o nowościach w katalogu czy specjalnych akcjach, np. okazjonalnego dublowania punktów.

Regulamin promocji

SEZAM 2.0 pobierzesz tutaj:

– na Android: play.google.com/store/apps

– na iOS: apps.apple.com/pl/app