Pokoje Zagadek w Galerii Tomaszów

Takiego wydarzenia jeszcze nie było w Tomaszowie Mazowieckim!

Lubisz rozwiązywać zagadki?

Nie boisz się wyzwań?

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę?

Koniecznie musisz nas odwiedzić i skorzystać z atrakcji jakie przygotowaliśmy. Zabierz ze sobą przyjaciół albo rodzinę i wspólnie odkrywajcie tajemnice, które kryją Pokoje Zagadek.

Przez cały miesiąc 1 – 28 lutego 2018 r. w godzinach 12:00 – 20:00 na terenie Galerii Tomaszów będą dostępne dwa Pokoje Zagadek. Poniżej przedstawiamy historie, które kryją się w każdym z nich.

TAJEMNICA ANGIELSKIEJ KAMIENICY
To pokój sławnego detektywa, który zniknął w bliżej niewyjaśnionych okolicznościach. Pozostawił po sobie jedną, nierozwiązaną do tej pory sprawę. Wciel się w rolę sławnego na cały kraj eksperta i rozwiąż zagadkę, która umożliwi otwarcie sejfu. Weź ze sobą znajomych i razem przystąpcie do tego wyjątkowego zadania.

MAGICZNY DOMEK BABY JAGI
W domku Baby Jagi, skorzystaj z chwili, kiedy nie ma jej na miejscu i wykradnij przepis na wyjątkowego piernika. Po drodze będziesz musiał rozwiązać mnóstwo zadań, łamigłówek, znaleźć odpowiednie ciągi liczbowe, które otworzą zaszyfrowane kłódki. Masz tylko 20 minut zanim Baba Jaga wróci do domku i nakryje Ciebie na gorącym uczynku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Zapraszamy!

Tutaj znajduje się regulamin

 

 

 

 

Pin It on Pinterest