Na zimę dobrze mieć swój patent. Pomysłów i sposobów na spędzenie zimowych miesięcy jest bardzo wiele. Wielbiciele śnieżnych szaleństw będą zapewne szukać wyjazdów narciarskich, zaś wiele tych, którzy wolą wyższe temperatury chętnie zaszyją się pod ciepłym kocem z dobrą książką i kubkiem ciepłego napoju. Świetnym sposobem dla każdego, żeby podgrzać atmosferę chłodnych dni jest wyprawa na zimowe wyprzedaże, które właśnie ruszają w Galerii Tomaszów.

W naszej galerii wiele marek przygotowało bardzo atrakcyjne propozycje, zniżki i specjalne zimowe promocje. Warto zwrócić uwagę na dobrej jakości nakrycia wierzchnie, takie jak ciepłekurtki, wełniane płaszcze oraz wyprzedaże butów zimowych, które mogą posłużyć przez wiele sezonów. Zimowe obniżki to też świetny moment na zaopatrzenie się w swetry, golfy i uniwersalne spodnie. Podczas wyprzedaży można też nabyć w bardzo dobrych cenach wiele ponadczasowych akcesoriów i dodatków. Jest to też świetny czas na zakupienie okazyjnie wszystkiego co może się okazać niezbędne podczas ferii zimowych, zarówno tych spędzanych w mieście, jak i wyjazdowo.

Różne pomysły na spędzanie zimowych dni prezentują w naszej kampanii wizerunkowej Natalia z Telemana, kochająca ciepło i miękkie, rozgrzewające tkaniny oraz Rafał z RTV Euro AGD, który woli narciarskie szusy na stoku.

Niezależnie od tego jak spędzacie zimę pamiętajcie o odwiedzeniu Galerii Tomaszów. Zakupy w świetnych cenach poprawią humor każdemu!

Data wydarzenia

27 Gru 2023 08:00 - 20 Lut 2024 20:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia