Trwa sezon na miodobrania! Podczas pierwszego zbioru, z naszej pasieki zebraliśmy rekordowe70 litrów miodu wielokwiatowego, który zapakowany został do 333 słoiczków. Z tej okazji w centrum na wszystkich posiadaczy bezpłatnej aplikacji lojalnościowej SPOT czekają słodkie podarunki.

 

W związku z tym ruszamy z akcja dzielenia się miodem. Aby otrzymać słoiczek pełnego zdrowia, świeżo zebranego bursztynowego przysmaku wystarczy być posiadaczem aplikacji lojalnościowej SPOT. Można ją pobrać za darmo ze sklepów Google Play oraz App Store. Na osoby, które zarejestrują się jako nowi użytkownicy czeka 100 punktów na powitanie oraz słoiczek miodu. Klienci, którzy posiadają już aplikację, mogą otrzymać miodowy słoiczek wybierając go z katalogu za 300 punktów. Aby odebrać miód należy zgłaszać się do Punktu Informacyjnego w galerii od wtorku do soboty w godz. 10:00 – 18:00.

 

Miód będzie dostępny w galerii do wyczerpania zapasów!

 

Miodna pasieka Galerii Tomaszów jest posadowiona na terenie galerii przy parkingu od strony ul. Barlickiego na specjalnie wydzielonym i wygrodzonym terenie. Liczy 5 uli, w których mieszka około 250 tys. pszczół popularnej rasy pszczół kraińskich (tzw. krainka). Są to pszczoły łagodne, które świetnie odnajdują się w środowisku miejskim. W ciągu roku odbywają się średnio 3 miodobrania.

 

Miód z pasieki na dachu Focus Mall dostępny tylko poprzez aplikację SPOT.

 

Data wydarzenia

26 Cze 2024 07:00 - 31 Lip 2024 19:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia