Letnie klimaty wszędzie wokół, dużo pięknej pogody i słońca, co oznacza czas letnichwyprzedaży. Pomiędzy kolejnymi wakacyjnymi wyprawami, zanim zapakowane zostaną kolejnewalizki i plecaki warto przejrzeć dokładnie swoją garderobę i pomyśleć zarówno o tym co przyda się na nie tylko na wyjazdy, jak i co dobrze mieć w szafie po powrocie.

Dlatego też sklepy w Galerii Tomaszów przyszykowały specjalne oferty na kolekcje, które będą już schodzić z wieszaków. To doskonały moment na zakup w dużo niższej cenie upatrzonych wcześniej perełek lub znalezienia czegoś co przyda się w momencie gdy nadejdzie zmiana aury. Letnie wyprzedaże to świetny moment dla wszystkich posiadaczy bezpłatnej aplikacji lojalnościowej SPOT. Kupując i skanując paragony w szybkim tempie można zgromadzić dodatkowe punkty, które pozwalają na zdobycie atrakcyjnych nagród dostępnych w katalogu dla wszystkich SPOTowiczów.

Aby dołączyć do posiadaczy aplikacji wystarczy ściągnąć ją za darmo z Google Play lub AppStore i zainstalować ją w telefonie. Po zarejestrowaniu się wystarczy wybrać Galerię Tomaszówjako ulubione centrum handlowe i zacząć skanować paragony za zakupy zrobione w sklepach na terenie galerii.

Zapraszamy wszystkich na beztroskie zakupy!

Data wydarzenia

17 Cze 2024 07:00 - 31 Sie 2024 19:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia