FreshMail.pl

O Galerii Tomaszów

Jedyne takie miejsce w Tomaszowie Mazowieckim!

Galeria Tomaszów jest Laureatem nagrody I stopnia w konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa „Budowa Roku 2016”.

Galeria Tomaszów znajduje się w ścisłym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawskiej, Barlickiego i Konstytucji 3-go Maja. To nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą handlowo-usługowo-rozrywkową, jaką zapewnia ponad 60 sklepów i punktów usługowych, restauracje, klub fitness oraz wielosalowe kino działających wspólnie na powierzchni najmu wynoszącej 18,5 tys. m kw.

To doskonałe miejsce udanych zakupów oraz spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Wśród obecnych najemców galerii znajdują się cenione, sieciowe marki odzieżowe, w tym wiele dotąd niedostępnych w Tomaszowie Mazowieckim – H&M, Reserved, House, Cropp, Sinsay, Monnari, Quiosque, jak również regionalni przedsiębiorcy. Ofertę odzieżową Galerii Tomaszów uzupełniają sklep elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie oraz salony z wyposażeniem wnętrz.

W przestrzeniach restauracyjnych Galerii Tomaszów klienci mogą korzystać z usług najbardziej popularnych sieci gastronomicznych, jak KFC, a kino Helios oraz klub fitness Fit Fabric zapewnią im wspaniały czas wypełniony rozrywką i sportem.

Kluczowym najemcą obiektu jest hipermarket spożywczy Intermarche.

Na zmotoryzowanych Klientów czeka blisko 500 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Galeria Wołomin

Pin It on Pinterest

Share This

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ACE3 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez ACE3 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl