Galeria Tomaszów otworzyła wrota nowego, pełnego atrakcyjnych nagród, SEZAMU. Nową wersję popularnej wśród klientów aplikacji charakteryzuje nie tylko bardziej intuicyjna obsługa i nowoczesny design, ale przede wszystkim bogatszy katalog prezentów oraz nowy skaner paragonów.

SEZAM to znany naszym klientom program lojalnościowy, który nagradza osoby robiące regularne zakupy i korzystające z usług i rozrywek na terenie centrum handlowego. Dzięki aplikacji, codzienne wydatki przynoszą dodatkowe korzyści! Za rejestrację paragonów klienci otrzymują bonus w postaci punktów, które można wymienić na nagrody, m.in. małe AGD, kosmetyki, zabawki czy vouchery na usługi. Pula prezentów w katalogu jest regularnie aktualizowana, więc każdy, niezależnie od wieku, płci czy upodobań, znajdzie tu coś dla siebie.

SEZAM 2.0 – szybciej, wygodniej, z bonusami!

Całkiem nowa aplikacja SEZAM 2.0, oznaczona czerwoną flagą z napisem „New”, dostępna jest bezpłatnie w Google Play i App Store. Najważniejsze usprawnienia wprowadzone w tej wersji aplikacji to zoptymalizowany skaner paragonów oraz nowoczesny, minimalistyczny design, gwarantujący intuicyjną obsługę nawet osobom mniej biegłym technologicznie. Ponadto, w rozbudowanym katalogu zadbano o lepszą ekspozycję nagród. Dla użytkowników nowej aplikacji zaplanowano także wiele akcji specjalnych, podczas których przyznawane będą dodatkowe punkty.

Pierwsza premia punktowa czeka na użytkowników SEZAMU już podczas rejestracji! Nowo zarejestrowani uczestnicy programu otrzymają bonusowe 100 punktów na start. Natomiast użytkownicy posiadający aktywne konto w dotychczasowej aplikacji SEZAM, mogą zalogować się w nowej aplikacji używając tego samego adresu e-mail lub konta na Facebooku – dzięki temu nie tylko przeniosą zgromadzone dotychczas punkty, ale też otrzymają premię w postaci 200 dodatkowych punktów!

Poznaj SEZAM i odbierz nagrody

Zbieranie punktów w programie lojalnościowym SEZAM jest banalnie proste. Po zainstalowaniu aplikacji SEZAM 2.0. należy wybrać galerię handlową, w której chcemy robić zakupy i w zasadzie możemy zacząć gromadzić punkty.

Rejestracja paragonu trwa tylko chwilę – wystarczy użyć skanera zintegrowanego z aplikacją, który działa jak aparat fotograficzny. Aplikacja SEZAM 2.0 przeliczy każdą wydaną przez użytkownika złotówkę na punkt, pod warunkiem, że minimalna kwota transakcji wyniesie 30 zł, a paragon zostanie zarejestrowany w ciągu 3 dni. W programie biorą udział paragony za transakcje zrealizowane na terenie Galerii Tomaszó – każdego dnia można zeskanować maksymalnie 2 paragony z każdego sklepu, w którym zrobimy zakupy. Należy także pamiętać, że za pojedynczy zeskanowany paragon można otrzymać maksymalnie 500 punktów.

Punkty naliczane są od razu, dzięki czemu natychmiast można zamienić je na nagrody! Dostępny w aplikacji katalog prezentuje pulę nagród, a aplikacja podpowiada, ile punktów należy zebrać, by odebrać wymarzony upominek. Dzięki temu użytkownicy mogą wcześniej zdecydować, która nagroda będzie dla nich najbardziej atrakcyjna – czy wybiorą drobne przyjemności, jak np. kawa, czy wolą zbierać punkty na większy upominek. Każdego dnia można odebrać maksymalnie 2 nagrody.

Funkcjonowanie pierwotnej aplikacji SEZAM zostało zawieszone z początkiem lutego. Podczas próby zeskanowania paragonu lub odbioru nagrody, klienci zostaną poinformowani o konieczności instalacji nowej aplikacji. Warto zainstalować SEZAM 2.0 już dziś, by w pełni korzystać z bonusów oferowanych w programie!

Regulamin promocji

Pin It on Pinterest