Co myślą zwierzaki? Odpowiedź na to pytanie chciałby znać niemal każdy! Świetną okazję ku temu będą mieli klienci naszego centrum. 1 października wystartowała nowa, wyjątkowa promocja zakupów – loteria pod hasłem „Zbierz kolekcję, upoluj Jokera”. Zachęcamy tomaszowian i mieszkańców regionu do wzięcia udziału w zabawie i skorzystania z możliwości zdobycia aż 60 wartościowych nagród!

Z pewnością każdy miłośnik zwierząt zastanawiał się, chociaż raz, co powiedziałby pupil, gdyby mógł mówić. Być może odpowiedź na to nurtujące właścicieli zwierząt pytanie znajdą Ci, którzy wezmą udział w wyjątkowej loterii w tomaszowskim centrum handlowym. Galeria Tomaszów zachęca odwiedzających do udziału w emocjonującej zabawie. W dniach od 1 do 31 października 2020 roku, klienci galerii będą mieli okazję zebrać kolekcję 10. unikatowych magnesów z wizerunkami zabawnych zwierzaków. Wśród nich będą do zdobycia również magnesy specjalne – Jokery, które upoważnią uczestników do odbioru atrakcyjnych nagród takich jak, np.: telewizory, smartfony, słuchawki, deskorolka elektryczna, konsola do gry, kosmetyki, zabawki a także wielu innych niespodzianek. Z wykazem wszystkich nagród można zapoznać się w centrum.

Kupuj w Galerii Tomaszów i daj sobie szansę na nagrodę!
Do wzięcia udziału w loterii odwiedzających Galerii Tomaszów uprawniają zakupy już za min. 20 zł. Kwota ta powinna znajdować się na jednym paragonie. Następnie wystarczy wylosować los w kasach sklepów i punktów biorących udział w zabawie lub Punkcie Obsługi Promocji. Warto od razu sprawdzić, czy los jest Jokerem, który upoważnia do zdobycia wartościowego upominku. Taki zwycięski kupon z wizerunkiem psa, napisem „Joker zgarnia fanty” i numerem podporządkowanym do konkretnego prezentu, należy zarejestrować w punkcie Obsługi Promocji, w pobliżu salonu H&M. Uczestnik może również sprawdzić numer wylosowanego Jokera na plakatach na terenie galerii. Wówczas od razu dowie się, jaką nagrodę wygrał. Finał loterii i rozdanie wartościowych upominków odbędzie się, w sobotę, 7 listopada 2020 roku w godz. 15:00 – 18:00. Regulamin promocji dostępny jest w Administracji centrum oraz Punkcie Obsługi Promocji. Punkt Obsługi Promocji czynny jest codziennie w godz. 12.00-20.00, z wyłączeniem niedziel.

Loteria w Galerii Tomaszów to świetna zabawa i atrakcyjne nagrody!

Pin It on Pinterest