MODA & JAZZ – POKAZ MODY WYDARZENIEM TOWARZYSZĄCYM FESTIWALU
LOVE POLISH JAZZ FESTIVAL

Galeria Tomaszów będąc jednym ze sponsorów Love Polish Jazz Festival organizuje pokaz Moda & Jazz, który będzie towarzyszył festiwalowi. Będzie to połączenie dobrego stylu i elegancji z muzyką jazzową na żywo.

23 września w godzinach 11:00 – 15:00 na terenie Galerii Tomaszów odbędzie się pokaz mody, podczas którego profesjonalni modele i modelki zaprezentują przed Klientami Galerii najnowsze kolekcje na sezon Jesień/Zima. Gościem specjalnym będzie stylistka Justyna Kaliska, która w wybranych przez siebie stylizacjach pokaże najnowsze trendy sezonu jesień/zima 2017.

Podczas wydarzenia przed Klientami Galerii wystąpią również młodzi projektanci i uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim, którzy zaprezentują swoją autorską kolekcję, specjalnie przygotowaną na tę okazję.

Na Klientów czekają również liczne atrakcje wśród których są m.in. konsultacje ze stylistką, konkursy z nagrodami oraz modowe warsztaty dla dzieci.

Specjalnie na ten dzień sklepy Galerii przygotowują wyjątkowe rabaty, z których będzie można skorzystać w dniu pokazu, tj. 23 września.

Pokaz Moda & Jazz jest wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi Love Polish Jazz Festival i odbędzie się w sobotę, 23 września w godz. 11:00 – 15:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Pin It on Pinterest