FreshMail.pl

MODA & JAZZ – POKAZ MODY WYDARZENIEM TOWARZYSZĄCYM FESTIWALU
LOVE POLISH JAZZ FESTIVAL

Galeria Tomaszów będąc jednym ze sponsorów Love Polish Jazz Festival organizuje pokaz Moda & Jazz, który będzie towarzyszył festiwalowi. Będzie to połączenie dobrego stylu i elegancji z muzyką jazzową na żywo.

23 września w godzinach 11:00 – 15:00 na terenie Galerii Tomaszów odbędzie się pokaz mody, podczas którego profesjonalni modele i modelki zaprezentują przed Klientami Galerii najnowsze kolekcje na sezon Jesień/Zima. Gościem specjalnym będzie stylistka Justyna Kaliska, która w wybranych przez siebie stylizacjach pokaże najnowsze trendy sezonu jesień/zima 2017.

Podczas wydarzenia przed Klientami Galerii wystąpią również młodzi projektanci i uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim, którzy zaprezentują swoją autorską kolekcję, specjalnie przygotowaną na tę okazję.

Na Klientów czekają również liczne atrakcje wśród których są m.in. konsultacje ze stylistką, konkursy z nagrodami oraz modowe warsztaty dla dzieci.

Specjalnie na ten dzień sklepy Galerii przygotowują wyjątkowe rabaty, z których będzie można skorzystać w dniu pokazu, tj. 23 września.

Pokaz Moda & Jazz jest wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi Love Polish Jazz Festival i odbędzie się w sobotę, 23 września w godz. 11:00 – 15:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Pin It on Pinterest

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ACE3 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez ACE3 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl