MEGA PROMOCJA ZAKUPÓW w Galerii Tomaszów!

Pierwsza taka akcja w Tomaszowie Mazowieckim! Od 1 września wszyscy klienci Galerii Tomaszów mogą wziąć udział w akcji pt. „MEGA PROMOCJA ZAKUPÓW”. Do wygrania niezawodny i nowoczesny SUV Citroen C3 AirCross. Finał akcji oraz losowanie nagrody głównej w sobotę 29 września o godzinie 18:00.

Marzysz o zmianie samochodu ale brak Ci funduszy? Cenisz sobie komfort i jednocześnie nowoczesny styl? To wszystko możesz wygrać uczestnicząc w loterii organizowanej w Galerii Tomaszów i już na koniec września stać się szczęśliwym posiadaczem Citroena C3 AirCross.

Jak grać żeby wygrać?

Zasady akcji pt. „MEGA PROMOCJA ZAKUPÓW” są bardzo proste:

  • Zrób zakupy w dniach 1 – 29 września za kwotę minimum 50zł w sklepach i punktach usługowych na terenie Galerii Tomaszów. Pamiętaj jednak o tym, że minimalna kwota 50zł musi znajdować się na jednym dowodzie zakupu.
  • Wymień dowód zakupu na kupon loteryjny. Aby to zrobić należy udać się do punktu obsługi loterii, który znajduje się w centralnym miejscu galerii pomiędzy sklepami H&M, Briju, Swiss, Time Trend i Reserved. Tam okaż dowód zakupu hostessie i odbierz kupon loteryjny. Im więcej dowodów zakupu zarejestrujesz, tym masz większą szansę na wygraną.
  • Sprawdź kupon loteryjny, czy wygrałeś jedną z 200 kart podarunkowych. Aby to zrobić należy zdrapać szare pole. Jeśli pojawi się pod nim informacja o wygranej, możesz odebrać ją od razu! Do wygrania karty podarunkowe na kwotę 30zł lub 50zł, które można wykorzystać we wszystkich lokalach znajdujących się na terenie Galerii Tomaszów (oprócz sklepu Apart).
  • Po sprawdzeniu, czy wygrałeś nagrodę natychmiastową, możesz nadal grać o nagrodę główną, jaką jest samochód Citroen C3 AirCross! Wystarczy jedynie prawidłowo wypełnić wszystkie pola na odwrocie kuponu loteryjnego i wrzucić go do urny.

 

LOSOWANIE NAGRODY GŁÓWNEJ W SOBOTĘ 29 WRZEŚNIA O GODZINIE 18:00!

Ale UWAGA! Warunkiem otrzymania nagrody głównej jest obecność w Galerii Tomaszów podczas losowanie, okazanie dowodu tożsamości oraz zarejestrowanego dowodu zakupu (faktura, paragon, nota księgowa).

Należy pamiętać, że w dniu losowania kupony loteryjne będą wydawane do godziny 17:30, natomiast urna zostanie zamknięta o godzinie 17:45.

Punkt obsługi loterii czynny każdego dnia akcji w godzinach funkcjonowania galerii z wyłączeniem dni 9,16 i 23 września:

poniedziałek – sobota:    9:00 – 21:00

niedziela:                       10:00 – 20:00

Szczegółowy regulamin akcji pt. „MEGA PROMOCJA ZAKUPÓW” dostępny w punkcie loteryjnym, biurze administracji Galerii Tomaszów oraz pod linkiem .

Laureatem nagrody głównej został Pan Radosław z Rawy Mazowieckiej! Gratulujemy!

 

 

 

 

 

Pin It on Pinterest