Kino Helios zaprasza na gorącą, pełną namiętności noc filmową z premierowym pokazem najnowszej części serii – After 4. Bez siebie nie przetrwamy.

Już 26 sierpnia Nocne Maratony Filmowe zapraszają na gorącą noc pełen uczuć, doznań i namiętności. Na początek
ekranizacja bestsellerowej powieści autorstwa Anny Todd – “After”. Nieśmiała Tessa poznaje buntowniczego
Hardina, który wywraca jej świat do góry nogami. Następnie, dalsze losy młodych kochanków w “After 2” i “After.
Ocal mnie”. Na koniec premiera, “After 4. Bez siebie nie przetrwamy” – czy Hardin i Tessa będą chcieli jeszcze
raz zawalczyć o swój związek?

Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 26.08.2022, godz. 22:00
Zagramy:

  • After
  • After 2
  • After. Ocal mnie
  • After 4. Bez siebie nie przetrwamy (premiera)

Ceny biletów:

  • Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 29 zł
  • Przedsprzedaż 1-7 dni do seansu: 33 zł
  • W dniu seansu: 37 zł

Opisy filmów:

After (napisy)
Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co
chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w
dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd
pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo… szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

After 2 (napisy)
Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym
graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.

After. Ocal mnie (napisy)
Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?

After 4. Bez siebie nie przetrwamy (napisy)
Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można ocenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości?

Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: Projekty specjalne

Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe

Link do wydarzenia: http://www.helios.pl/nmf_after

Zwiastun na YouTube

Uwaga! Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej.

0 Udostępnień

Pin It on Pinterest