Jak się bawić, to na całego! Kultowy Fiat 500, bony zakupowe o wartości 1000 złotych oraz 300 kart o wartości 30 zł na dalsze zakupy  – to wszystko można wygrać w loterii „Grande Promocja”, organizowanej w naszej galerii. „La dolce vita” mawiają Włosi, kiedy chcą podkreślić przyjemne chwile. Warto, zatem odwiedzić centrum i poczuć się wyjątkowo uczestnicząc w loterii. Finał akcji i losowanie nagrody głównej odbędzie się w niedzielę, 29 września 2019 roku.

Zakupy we włoskim stylu

Włosi robią zakupy niemal codziennie. Znani są również z tego, że smakują życie i nie mają w zwyczaju się spieszyć. Warto wziąć z nich przykład i wybrać się na przyjemne zakupy do galerii, gdzie bez pośpiechu każdy znajdzie coś dla siebie na sklepowych półkach. Szczególnie teraz, gdy w sklepach na dobre zagościły nowe, jesienne kolekcje. To wyjątkowa okazja, którą trzeba wykorzystać, bo oprócz atrakcyjnych zakupów odzieży czy dodatków, Klienci Galerii Tomaszów mają niecodzienną okazję zdobyć auto lub inne nagrody. 

Gra o samochód

Kultowy Fiat 500 to jedno z najbardziej rozpoznawalnych, miejskich aut. Mieszkańcy Tomaszowa i regionu, którzy robią zakupy w salonach i butikach na terenie galerii, mają możliwość stać się właścicielem tego stylowego samochodu. By zostać uczestnikiem loterii wystarczy w dniach od 2 do 29 września 2019 roku, zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie czy punkcie usługowym na terenie centrum. Co ważne, minimalna wymagana kwota musi znajdować się na jednym dowodzie zakupu. Następnie należy udać się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, znajdującego się w pobliżu sklepu H&M. Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon zdrapkowy. Im więcej dowodów zakupu, tym większa szansa na wygraną. Uczestnik może od razu sprawdzić pod zdrapką, czy nie został szczęśliwym właścicielem jednej z 300 nagród dodatkowych w postaci kart przedpłaconych na zakupy o wartości 30 zł, do zrealizowania w salonach na terenie Galerii Tomaszów. By grać o nagrodę główną, należy prawidłowo wypełnić kupon i wrzucić go do urny. Warto zapisać w kalendarzu datę 29 września 2019 roku, ponieważ właśnie tego dnia, o godz. 18.00. odbędzie się finał „Grande Promocji”. Warunkiem otrzymania nagród jest obecność w galerii podczas losowania, a także okazanie dowodu tożsamości oraz oryginału zarejestrowanego dowodu zakupu (paragonu lub faktury). Galeria przypomina Klientom, że w dniu losowania wydawanie kuponów odbywać się będzie do godz. 17.30., a urna zostanie zamknięta o godz. 17.45. Szczegółowy regulamin zabawy dostępny jest w biurze Administracji galerii oraz w Punkcie Obsługi Loterii (z wyłączeniem 1, 8, 15 i 22 września, czyli niedziele wolne od handlu) a także poniżej na stronie. 

Regulamin loterii „Grande Promocja”.

Zapraszamy do emocjonującej zabawy!

Pin It on Pinterest