Każdemu z nas został przypisany jeden z czterech żywiołów woda, ziemia, ogień lub powietrze, który oddaje nasze upodobania i to w czym czujemy się najlepiej.

Co pasuje do ciebie? Co sprawi, że poczujesz się jak w swoim żywiole?

A może nie musisz się na nic decydować tylko każdego dnia wybierać na nowo. Jeśli nie jest ci obce poszukiwanie nowego wybierz fifth-element fashion marki kubenz i wybieraj zgodnie ze swoim nastrojem, upodobaniami i temperamentem.

Jeśli jesteś zwolennikiem stonowanych kolorów ziemi, komfortu i naturalnych rozwiązań to do wyboru będziesz miał szeroką ofertę marynarek i garniturów w kolorach ziemi o naturalnych splotach. Stonowany garnitur np. W odcieniu jasnej szarości możesz zestawić z
Kamizelką z tej samej tkaniny tworząc tak aktualną w tym sezonie mono-sylwetkę. Dla tych którzy pokochali kraty przygotowaliśmy m. In. Propozycje w nowym zestawieniu kolorystycznym łącząca kamienną szarość z brązem.

Jasne odcienie błękitów marynarek, nowoczesne graki na koszulach i zimne odcienie szarości to pobudzenie powietrznej kreatywności.

Ogień to odwaga kolorów i wzorów. Ponad 20 odcieni koszulek polo, olbrzymia oferta wzorzystych skarpet, poszetek i drukowanych koszul w oryginalnych połączeniach kolorystycznych to podstawa dla innowacyjnych i indywidualnych zestawień dla każdego z was. Skojarzenia marynistyczne charakterystyczne dla żywiołu woda to klasyka w modzie męskiej. Wciąż aktualne granatowe marynarki w dopasowanych sylwetkach zestawione z bawełnianymi spodniami typu chino i koszulami z motywami podwodnego świata lub w marynarskie pasy to nasza propozycja dla zwolenników tego stylu.

To twój indywidualny żywioł.
Fifth-element fashion to brak ograniczeń

Pin It on Pinterest