Galeria Tomaszów przygotowała specjalne oferty, kupony rabatowe i promocje dla posiadaczy karty centrum handlowego. Jako pierwszy dowiesz się o atrakcyjnych zniżkach, wyprzedażach i wydarzeniach specjalnych. Załóż kartę już dziś, aby cieszyć się tańszymi zakupami!  

Jeśli chcesz korzystać z atrakcyjnych promocji zainstaluj na swoim smartfonie bezpłatną aplikację  goodie. Następnie wejdź w zakładkę „Karty” i załóż Kartę Galerii Tomaszów. Tu możesz przechowywać też inne swoje karty i mieć je zawsze pod ręką.

Szybko odkryjesz, że z goodie możesz zyskać jeszcze więcej! W aplikacji, jak i na stronie internetowej www.goodie.pl znajdziesz promocje i zniżki popularnych marek i sklepów. Będziesz korzystać z kuponów rabatowych dostępnych tylko dla użytkowników goodie. W goodie znajdziesz też gazetki naszych sieci handlowych. A jeśli szukasz inspiracji zakupowych, zajrzyj na bloga goodie.

Goodie to doskonały partner w zakupach tradycyjnych i internetowych. Więcej dowiesz się na stronie www.goodie.pl! Zabierz goodie na zakupy i zacznij oszczędzać!

Pin It on Pinterest